Telefon Numaramız
Hakkımızda

 

Vizyonumuz

Sehrimiz ve yakin cografyasi için örnek is ve yasam alanlari üreten; bu özelligi ile Gaziantep'te adi geçen, öncelikle tercih edilen, standartlarin üzerine çikan örnek bir firma olmaktir.

 

Misyonumuz

Bransinda tecrübeli ve egitimli personellerle, kalite ve is güvenligi konularinda akilci, olusturdugu müsteri memnuniyeti ile Türkiye ve dünya standartlarinda, gelisen insaat teknolojileri ile uygun yapilar üreterek kentsel yapilasmaya uyum ve katki saglamak. Çalismalarimizin tümünde basariyi sürekli kilmak ve uzun vadeye tasimaktir.

 

Hakkimizda

2006 yilindan beri Gaziantep'te hizmet veren GTA Insaat, üretmis oldugu modern yapilar ve bu yapilarin imalatinda "kaliteli ürün ve kaliteli isçilik" anlayisi ile adindan söz ettiren örnek bir firmadir. GTA Insaat, kendine özgü yapi tasarimlariyla modern ve kaliteli binlar üretmenin yani sira projelerini de zamaninda teslim etmeyi kendine öncelikli hedef olarak belirlemistir. Bugüne kadar verdigi sözlerin arkasinda duran ve taahhütlerini bire bir eksiksiz yerine getirerek müsteri memnuniyetini saglayan GTA Insaat, bundan sonraki çalismalarinda da yine kalite, güven ve müsteri memnuniyetini hep ön planda tutacaktir.

Projeler VADIPARK DEMIROGLU KONUTLARI
Bize Ulaşın!