Telefon Numaramız
Hakkımızda

 

Vizyonumuz

Şehrimiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten; bu özelliği ile Gaziantep'te adı geçen, öncelikle tercih edilen, standartların üzerine çıkan örnek bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

Branşında tecrübeli ve eğitimli personellerle, kalite ve iş güvenliği konularında akılcı, oluşturduğu müşteri memnuniyeti ile Türkiye ve dünya standartlarında, gelişen inşaat teknolojileri ile uygun yapılar üreterek kentsel yapılaşmaya uyum ve katkı sağlamak. Çalışmalarımızın tümünde başarıyı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımaktır.

 

Hakkımızda

2006 yılından beri Gaziantep'te hizmet veren GTA İnşaat, üretmiş olduğu modern yapılar ve bu yapıların imalatında "kaliteli ürün ve kaliteli işçilik" anlayışı ile adından söz ettiren örnek bir firmadır. GTA İnşaat, kendine özgü yapı tasarımlarıyla modern ve kaliteli binlar üretmenin yanı sıra projelerini de zamanında teslim etmeyi kendine öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Bugüne kadar verdiği sözlerin arkasında duran ve taahhütlerini bire bir eksiksiz yerine getirerek müşteri memnuniyetini sağlayan GTA İnşaat, bundan sonraki çalışmalarında da yine kalite, güven ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutacaktır.

Projeler VADİPARK DEMİROĞLU KONUTLARI
Bize Ulaşın!